Pedagoginiai darbuotojai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigybė Elektroninio  pašto adresas, telefono numeris
1. Asta Barauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja (Linkaučių skyrius) krekendarze@gmail.com

(8 45) 593 150,

(8 45) 593 246

 

 

 

 

 

 

2. Arnė Budavičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
3. Irena Buzienė direktoriaus pavaduotoja ugdymuiikimokyklinio ugdymo mokytoja   
4. Daiva Čeidienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
5. Lina Girlakytė logopedė
6. Ieva Jakaitienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja (Žibartonių skyrius)
7. Benita Jakaitytė ikimokyklinio ugdymo mokytojamokytojo padėjėja (Žibartonių skyrius)
8. Virginija Kavaliauskienė meninio ugdymo mokytoja
9. Valdonė Kuncienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
10. Tania Nebilevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja (Žibartonių skyrius)
11. Eglė Polikaitienė logopedėspecialioji pedagogė
12. Sigita Rimaitienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
13. Danutė Ropienė direktorė
14. Margarita Stasevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytojapriešmokyklinio ugdymo mokytoja
15. Giedrė Survilienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja
16. Vilma Survilienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
17. Virginija Šašienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
18. Kristina Vilienė logopedėspecialioji pedagogė

 

Nepedagoginiai darbuotojai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigybė Elektroninio  pašto adresas, telefono numeris
1. Petras Barauskas sargas, darbininkas (Linkaučių skyrius) krekendarze@gmail.com

(8 45) 593 150,

(8 45) 593 246

2. Dalia  Budrevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
3. Gida Čeidienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjamokytojo padėjėja (lydinčioji) (Žibartonių skyrius)
4.  Elena Čepukėnienė mokytojo padėjėja
5. Meilutė  Černiauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjaskalbėja
6. Kristina Daktarienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjaskalbėja (Žibartonių skyrius)
7. Vaida Drumžlienė virėja, valytoja (Žibartonių skyrius)
8. Petras Folkmanas sargas, darbininkas
9. Algirdas Gudavičius sargas (Žibartonių skyrius)
10. Jūratė  Januškienė ūkvedė, vaikų maitinimo organizatorė
11. Ramutė  Jasilionytė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
12. Tomas Jasiūnas sargas
13. Audronė Jasiūnienė sargė (Linkaučių skyrius)
14. Laura Jonaitienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja, valytoja (Linkaučių skyrius)
15. Kristina Kaušakienė sekretorė
16. Aušra Kurlienė sargė (Žibartonių skyrius)
17. Daiva  Majauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
18. Vitalija Marozienė kiemsargė, darbininkė (Žibartonių skyrius)
19. Renata  Masiokienė vyr. buhalterė
20. Rima Matulevičienė direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalamsbuhalterė
21. Birutė  Meškauskienė valytoja
22. Stanislovas Nainys elektrikas
23. Aušra Paulavičienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjamokytojo padėjėja
24. Regina  Petrauskienė virėja
25. Sigita Rimaitienė mokytojo padėjėja, valytoja, kiemsargė (Linkaučių skyrius)
26. Vida Šatinskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
27. Eugenijus  Šatinskas darbininkas
28. Tatjana Šulcienė virėja, kiemsargė