Įstaigos emblema

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Lankytojai
Šiuo metu: 1
Iš viso: 710547

Birželio mėnesį Linkaučių skyriaus vaikai vykdė projektą „Kas gyvena vandenyje?“.

Projekto tikslas – supažindinant vaikus su vandens gyventojais, ugdyti vaikų aplinkos pažinimo, fizinio aktyvumo, meninės raiškos, kūrybinės raiškos, bendravimo su bendraamžiais, skaičiavimo/matavimo, sakytinės/rašytinės kalbos įgūdžius.

Vaikai labai domėjosi, kas gyvena vandenyje. Prisiminė, kokie vandens telkiniai yra: upė, ežeras, vandenynas, tvenkinys, bala. Stebėjome filmuotą medžiagą apie tai, kas vyksta po vandeniu, kokia gyvūnijos ir augmenijos įvairovė, kaip ten gražu. Prisiminėme, kaip reikia elgtis prie vandens telkinių. Vaikai vartė knygas, enciklopedijas, ieškojo vandens telkinių, vandens gyventojų. Žaisdami su kortelėmis, vaikai susipažino su vandens gyvūnais. Nojus pasakojo, kad jo tėtis mėgsta žvejoti ir jis kartu su juo eina. Papasakojo, kaip žvejoja su meškere, kokias žuvis pagauna. Ėjome prie tvenkinio stebėti, kas auga vandenyje. Pamatę žvejus, žiūrėjome, kaip jie užmeta meškerę, kaip kantriai sėdi ir laukia kimbančių žuvų. Kieme žaidėme žaidimus „Žuvys ir tinklas“, „Krabų žvejyba“. Vaikams labai patiko žaidimas ,,Žvejyba“. Užsimerkus turėjo pagauti vandens gyvūną, paskui nupiešti, iškirpti, apklijuoti plastilinu. Vaikai labai džiaugėsi rezultatu, stebėjo, kuriam vaikui pavyko geriausiai. Na, o veiklą „Vandens stebuklai“ galėtų žaisti kasdien po pusdienį.

Projekto veiklos vaikams labai patiko. Jie pagerino aplinkos pažinimo, sakytinės/rašytinės raiškos, skaičiavimo/matavimo ir kt. įgūdžius, buvo plėtojamos visos vaikų kompetencijos.

Grupės mokytojos Asta Barauskienė ir Sigita Rimaitienė