Įstaigos emblema

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Lankytojai
Šiuo metu: 4
Iš viso: 710545

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai ir vėl nuaidėjo jau tradicine tapusi mokslo metų užbaigimo šventė „Labas, vasarėle“.

Šiais metais šventė įvyko gražią birželio 14 d. popietę. Į grupę sugūžėjo tėveliai ir visi išvykome į šventės vietą – mišką. Ten radome gražiai papuoštą aikštelę, užkurtą laužą. Vaikai dairėsi, džiaugėsi, kaip gražu miške, ir stebėjosi radę žaidimų aikštelę. Vaikai pirmiausia surinko iš pabirusių raidžių savo vardus, mažiesiems padėjo mamos ir tėčiai, ir juos suklijavo ant lapo. Žaidėme įvairius žaidimus: su parašiutu skraidinome emociukus, juos pagavę įvardinome emocijas, gaudėme krabus, bandėme pašokinėti ant šokliukų, vyko balioniukų mūšis ir dar daug įvairių veiklų. Pažaidę ir praalkę ant laužo kepėme dešreles, zefyrus. Labai smagu, kad ir tėveliai aktyviai įsijungė į vaikų veiklas, tai vaikams labai svarbu.

Kiekvienų metų pavasarį ateina laikas, kai priešmokyklinukams tenka atsisveikinti su darželiu ir išeiti į mokyklą. Šiemet išleidžiame tris vaikus: Antoną, Dominyką ir Nojų. Džiaugiamės, kiek daug vaikai paaugo, išmoko. Savo būsimiems mokinukams įteikėme pažymėjimus, kad baigė Priešmokyklinio ugdymo programą, segtuvus su piešiniais, kurie buvo renkami visus darželio lankymo metus, bei kuprinėles su smulkiomis dovanėlėmis. Neliko neapdovanoti ir mažesnieji.

Mokslo metai baigėsi. Jie buvo kupini laimės, džiaugsmo, naujų pasiekimų. Mažųjų lauksime sugrįžtant naujais mokslo metais, o išeinantiems linkime gerų pasiekimų mokykloje.

Gražios vasaros!

Mokytojos Asta Barauskienė ir Sigita Rimaitienė