Įstaigos emblema

2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lankytojai
Šiuo metu: 1
Iš viso: 703119

„Bitučių“ grupėje kovo–balandžio mėnesiais vyko ugdymo projektas „Miestas, kuriame aš gyvenu“. Jo tikslas – supažindinti vaikus su miestu, įvairiais jo statiniais.

Namai – tai mieliausia ir gražiausia vieta pasaulyje kiekvienam vaikui, tai vieta, kur jis auga ir tobulėja. Darželis mažyliui yra kaip antrieji namai, čia jis auga kaip asmenybė. Šiuo projektu buvo siekiama įtraukti ugdytinį į patyriminį kūrybiškumo mokymosi procesą, integruojant inovatyvias STEAM metodikos veiklas. Vaikai plėtojo savo kūrybines pažintines galias ir ugdėsi gebėjimą bendrauti įvairiose veiklose: per meninius gebėjimus, emocinius ir estetinius potyrius, judriųjų žaidimų ir kitos aktyvios veiklos metu. Projekto metu stebėjo ir klausė sekamos pasakos „Trys paršiukai“, po to sekė patys. Dainavo dainelę „Saulytės namely“, stebėjo judesius, emocingai juos kartojo. Iš įvairių spalvų ir dydžių kaladėlių išradingai konstravo „namelius“, džiaugėsi ir rodė savo draugams. Vaikai drauge su savo tėveliais namuose gamino „namelius“ iš antrinių žaliavų, tai ugdė jų kūrybiškumą ir šeimos vertybinę sampratą. Žaidimas „Eismas mano mieste“ dovanojo naujų žinių ir leido patirti judėjimo su mašinytėmis džiaugsmą. Daug džiugių emocijų suteikė pasivaikščiojimas po miestelį, domėjosi juos supančia aplinka, ją tyrinėjo, įvardino namų spalvas, formas, dydžius. Linksmai žaidė judrius žaidimus miestelio aikštelėje. Meninė veikla visada patinka vaikams. Naudodami plėšytą spalvotą popierių, klijus ir grikių kruopas, vaikai drauge su mokytoja „statė“ namą.

Projekto metu vaikai patyrė daug linksmų akimirkų, įgijo patirties, buvo puoselėtas mokytojų ir tėvų bendravimas ir bendradarbiavimas.

„Bitučių“ grupės mokytojos Vilma Survilienė ir Arnė Budavičienė